Ansatte
  
Oddmund Eriksen
Daglig leder
Telefon: 974 30 000
Mobil: 415 77 370
Fax: 784 35 500
E-post: oddmund@polarlys.no
Daglig ledelse av PBBL og GARANTI Eiendomsmegling, utbyggingsprosjekter, web, marked og tjenester til frittstående sameier og borettslag.
Robin Ratama
Driftsingeniør
Telefon: 974 30 000
Mobil: 996 17 028
Fax: 784 35 500
E-post: robin@polarlys.no
Avdeling: Teknisk

Vedlikehold, befaring, rehabilitering, forsikringsskader, utbyggingssaker, samt lover og regler om å bo i borettslag
Knut Uglebakken
Driftsingeniør
Telefon: 974 30 000
Mobil: 917 51 485
Fax: 784 35 500
E-post: knut@polarlys.no
Avdeling: Teknisk

Vedlikehold, befaring, rehabilitering, forsikringsskader, utbyggingssaker, samt lover og regler om å bo i borettslag
Kaj Myreng
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 974 30 000
Fax: 784 35 500

Avdeling: Økonomi
Bengt Ivar Svendsen
Autorisert regnskapsfører
Telefon: 974 30 000
Mobil: 997 29 824
Fax: 784 35 500
E-post: bengt@polarlys.no
Avdeling: Økonomi
Tone-Merethe Lind
Økonomikonsulent
Telefon: 974 30 000
Mobil: 481 12 254
Fax: 784 35 500
E-post: tone@polarlys.no
Avdeling: Økonomi
Lone Strand Kvale
Avd.Leder/Fagansvarlig/Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 974 30 000
Fax: 784 35 500

Avdeling: GARANTI Eiendomsmegling

Perminsjon. Kjøp, salg og verdivurdering av boliger. Tilbud på salg av din bolig.
Lars Erik Bjørn
Eiendomsmegler MNEF
Telefon: 974 30 000
Mobil: 915 98 289
Fax: 784 35 500
E-post: lars@polarlys.no
Avdeling: GARANTI Eiendomsmegling

Genrelle spørsmål om salgsavdelingen. Kjøp, salg og verdivurdering av alle boligtyper.
Eva Kristine Nålelv
Megler MNEF
Telefon: 974 30 000
Mobil: 996 46 480
Fax: 784 35 500
E-post: eva@polarlys.no
Avdeling: GARANTI Eiendomsmegling

Kjøp, salg og verdivurdering av boliger. Tilbud på salg av din bolig.